OverDose.idle.ro

Welcome OverDose

AcasaPortalCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare
Sondaj
O parere despre Forum&Server!!!
Este Perfect
60%
 60% [ 25 ]
Este Dragutz
21%
 21% [ 9 ]
Ar Mai trebuii Lucrat
19%
 19% [ 8 ]
Total voturi : 42
Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automata: 
:: Mi-am uitat parola
Parteneri
forum gratuit
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 FAQ
 Cautare
Visitors & Your Ip
Counter

Distribuiti | 

Cerere Admin

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Vyo
Member
Member

Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 05/09/2008

MesajSubiect: Cerere Admin   Vin Sept 05, 2008 9:21 am

Numele:Vyo
IP:89.46.201.224
De cat timp joc:5 saptamani
Cat timp pot intra:6 ore
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Vyo
Member
Member

MesajSubiect: [RE]Cereri Admine   Mier Sept 17, 2008 6:52 pm

Soby ma anunti si pe mn daca imi dai admin sau nu pe un mesaj privat Wink
Sus In jos
1uLy*MzQ
Founder
Founder

Numarul mesajelor : 85
Data de inscriere : 06/09/2008
Varsta : 25
Localizare : Tulcea

MesajSubiect: Re: Cerere Admin   Joi Sept 18, 2008 6:14 am

Contra

1 - Nu mai face 2 post reply Warn !ceea ce arata ca habar nai regulile
2- Mai joaca pe sv baiatu
rabbit

Ultima editare efectuata de catre 1uLy*MzQ in Joi Sept 18, 2008 4:30 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.over-dose.forumz.ro
m4a1gusty
Forum-AdmiN
Forum-AdmiN

Numarul mesajelor : 78
Data de inscriere : 23/08/2008
Varsta : 23

MesajSubiect: Re: Cerere Admin   Joi Sept 18, 2008 12:57 pm

Eu va zic pararea mea la vyo .. eu creed ca ar merita admin Wink a intrat pe servar de multe ori si nu era dinasta care incepea cu injuraturi....1uLy nui mai zice tu sa mai joace pe servar ca eu mereu lam vazut Neutral eu cat am jucat ca sa merit adminu asta??tu 1uLy ia zii ma cat ai jucat??in fine depinde de soby Smile eu zic asa sub protectie servarului Wink vyo merita admin Very Happy scz daca am zis ceva gresit ... si cu post reply ( eu am obs ca chestia cu vyo....este de mult akolo aratata Neutral ok uitate si la data Very Happy ---> Vin Sept 05, 2008 10:21 am (cand a zis ipul si alea alea ) si Mier Sept 17, 2008 7:52 pm (ia reamintit lui soby sa se mai uite pe subiectul lui ) eu in fine....stiu cai reply...dar poate a incercat sai aminteasca;) asa mai sunt unii....in fine....eu sper sa primesti admin Wink oK team vazut de mai multe ori pe servar si nici de injurat nu ai injurat Smile bFT daca am zis ceva urat sper sa ma corectati Very Happy Depinde de tn Soby:)) Very Happy bFT
Sus In jos
1uLy*MzQ
Founder
Founder

MesajSubiect: Re: Cerere Admin   Joi Sept 18, 2008 4:35 pm

Pe serverele care sunt eu admin si sunt servere mari ..nu dau nume pentru ca fac reclama:) si 1 admin trebuie sa cunoasca foarte bine..regulile atat a Forumului cat si a Serverului.. Smile Cautati si voi admini care stiu cu adevarat sa admineze..si daca aveti nevoie va aduc:) si sincer cu acordul lui Soby am sa fac o lista special sa se posteze banurile ... si alta ca sa se posteze cererile de ban ! ..Smile si ....pot discuta cu un prieten ..ca sa facem serverul foarte cunoscut:) ..

Nustiu dc ma ataci m4a1 Smile Dar sincer..la modul cel mai serios:)Vyo habar nare cinei codat si cine nu este....:)cunosc multi baieti care joaca super bine si daca ar intra pe server ar primi ban de la un admin ca Vyo fara probleme.. No si sincer am sa chem cativa sa joace pe server...dar stiu ca o sa ajunga la ban list

Eu unul imi fac datoria fata de forum si server daca este cineva sa zica ca nu este asha sa o zica :)nu ma supar
Sus In jos
Soby
Founder
Founder

Numarul mesajelor : 315
Data de inscriere : 21/08/2008
Varsta : 32

MesajSubiect: Re: Cerere Admin   Joi Sept 18, 2008 4:52 pm

va rog terminativa cu raca asta intre voi nu se merica parerea mea ...

VYO AI MAI AVUT ADMIN PANA ACUM??????????
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://WwW.Over-Dose.Forumz.Ro
m4a1gusty
Forum-AdmiN
Forum-AdmiN

MesajSubiect: Re: Cerere Admin   Joi Sept 18, 2008 5:28 pm

eu termin.....in fine Wink da cam are dreptate cu " banul pe cei care nu trebuie " Smile dar ... haide sa ne gandim daca vyo o mai fii fost avut admin Very Happy daca se pricepe ar fii bine;))
Sus In jos
Vyo
Member
Member

MesajSubiect: [RE]Cerere Admin   Vin Sept 19, 2008 1:38 pm

Am avut admin si inca mai am...ca sa stiti si voi

Vad ca aproape toata lumea are ceva cu mn,asa ca mai bn zicetimi ca nu va convine de mn sa stiu si eu,si daca e nu o sa mai intru pe sv Crying or Very sad

ASTEPT RASPUNSURI
Sus In jos
m4a1gusty
Forum-AdmiN
Forum-AdmiN

MesajSubiect: Re: Cerere Admin   Vin Sept 19, 2008 5:21 pm

Ma uite cati zic adevarul pe fata ... am vazut ca tu scrii mereu ca este cate un codat pe servar si ca ar trb sai dam ban Smile ok corect am inteles...pai gandestete daca ala nui codat Smile tu ce ai face??iai dat ban direct Neutral eh uite asta numi place mie....si presupun lui 1uLy ok el mia dat ideea asta sau parka soby numai stiu Smile) in fine si invata comenzi...si dupa acea mai vedem Smile eu nam nimik cu tn ... chiar de admir....mereu te vad pe servar deci Smile uite sfaturile mele :
1.Invata comenzi de admin
2.Invata sa dai ban la cine trebuie nu la cine nu trebuie Smile

oK sper sa fii inteles Smile bFT
Sus In jos
Vyo
Member
Member

MesajSubiect: [RE]Cerere Admin   Vin Sept 19, 2008 5:27 pm

Man eu nu dau ban direct la care cred cas codati...pe sv alalalt care am admin nu dau ban direct cum zici tu...intai le fac poze,le dau id meu si le zic sa-mi dea pozele...si daca nu vor sa-mi dea pozele inseamna ca-s codati.
Daca era sa nu fi avut admin niciodata pe vreun sv de CS mai ziceam ca nu stiu comenzile sau....cum zici tu.
Si nu ai tu de unde sa stii daca stiu eu comenzile sau nu

ASA CA DE ACUM VB IN NUMELE TAU
Sus In jos
m4a1gusty
Forum-AdmiN
Forum-AdmiN

MesajSubiect: Re: Cerere Admin   Vin Sept 19, 2008 6:01 pm

Auzi Neutral daca tu vorbesti in halu asta atunci ii clar Neutral in fine.....daca stii comenzi atunci zimi cum se scrie banu dintre astea doua modalitati " amx_banip ori amx_ban " care dintre ele doua??Smile) pe neghicite..in fine....baga si un id ca sa te verifice soby cand are timp Wink
Sus In jos
Vyo
Member
Member

MesajSubiect: [RE]Cerere Admin   Vin Sept 19, 2008 8:25 pm

Auzi da tu ma crezi prost? :-w sau faci misto de mn ca vad ca te crezi cam shmecherash? Soby ar trebuii sa ma intrebe lucrurile astea nu tu...ca doar e sv lui si el decide tot...asa ca ti-am mai zis vb in numele tau si nu te mai lua de altii ca nu ai nici un drept.Dar ca sa vezi ca stiu comenzile iti zic,a mx_banip si motiv sau amx_ban si cate min si apoi motivu.

Si nu imi mai pune tu intrebari deastea ca nu ai nici un drept.

Deci v-am mai zis daca nu va convine de mn spuneti-mi si nu mai intru pe sv niciodata...ca sa nu mai existe atatea intrebari sau certuri cum ar veni ca nu e bn...deci hotarati...sau mai bn ziceti-mi ca nu imi dati admin deloc si gata...imi retrag cererea si cu asta am incheiato

Vad ca din toti admini dupa sv tu esty ala cu gura mai mare.
Si din cate am vazut pe forum nu prea te iei de lume cum te iei de mn cu comenzile sau alte chestii.In fine daca se poate putem sa schimbam subiectu.

Va mai zic inca odata...nu va convine de mn zicetimi fratilor si incheiem toate discutiile.

Ce atata scandal pentru un admin Sad
Si daca vrei sa stii,stiu comanda care aflu toate comenzile de la admin Wink
asa ca.....crezi ce vrei despre mn.
Sus In jos
1uLy*MzQ
Founder
Founder

MesajSubiect: Re: Cerere Admin   Vin Sept 19, 2008 8:39 pm

Vyo man..tu nu vezi ca nu prea te suporta nimeni ..ce tot cauti sa te implici..eu nustiu Suspect nu o zic cu rautate..:)dar eu am cu totul o parerea dezastroasa de adminatul..tau:) nici eu nu's perfect Smile ! ..Smile Fa o cerere de ADMIN o alta cerer si ti se va raspunde cu PRO si CONTRA Smile daca detii mai multe
PRO din partea adminilor vei primi admin daca primesti CONTRA asta inseamna ca terbuie sa mai joci pe sv si sa ....respecti admini :)nu sa te certi cu iei Exclamation
Sus In jos
1uLy*MzQ
Founder
Founder

MesajSubiect: Re: Cerere Admin   Vin Sept 19, 2008 8:41 pm

Topic Closed ! nu mai are rost ! revino cu o alta cerere sa nu fiu baiat rau Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Cerere Admin   Astazi la 1:31 am

Sus In jos

Cerere Admin
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Police Department - Invoiri

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum