OverDose.idle.ro

Welcome OverDose

AcasaPortalCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare
Sondaj
O parere despre Forum&Server!!!
Este Perfect
60%
 60% [ 25 ]
Este Dragutz
21%
 21% [ 9 ]
Ar Mai trebuii Lucrat
19%
 19% [ 8 ]
Total voturi : 42
Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automata: 
:: Mi-am uitat parola
Parteneri
forum gratuit
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 FAQ
 Cautare
Visitors & Your Ip
Counter

Distribuiti | 

Fun>>>Bancuri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
VartuAlex
Member
Member

Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 29/09/2008
Localizare : Vaslui

MesajSubiect: Fun>>>Bancuri   Mar Sept 30, 2008 1:54 pm

Intr-o iarna se duce Ion la Maria si-i zice:
-Marie, vezi tu piciorul asta stang al tau?
-Il vad ma, Ione.
-No, sa stii ca-i Craciunul.
-Bine, ma, Ione.
-Marie, vezi tu piciorul asta drept al tau?
-Il vad ma, Ioane.
-Sa stii ca-i Revelionul.
-Da ma, Ioane, si?
-Marie, pregateste-te ca-ti fac o vizita intre sarbatori!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
VartuAlex
Member
Member

MesajSubiect: Re: Fun>>>Bancuri   Mar Sept 30, 2008 1:56 pm

Nimeni si Prost au ajuns la mare. Se duc sa faca baie:
Nimeni se inneaca! Prost suna la Salvamar:
-Ba, se inneaca Nimeni!
-Ba, tu esti prost?
-Da ma, eu sunt!

======================

O batranica moare si ajunge la portile Raiului unde se intalneste cu Sf. Petru, cand deodata se aude un urlet groaznic venind dinspre Rai. - O, vai de mine, ce se intampla acolo?, spune batranica. - Aaa, nu va faceti griji pentru asta, ii gaurim omoplatii cuiva ca sa-i punem aripile de inger. Batranica vadit deranjata de acest fapt se da un pas inapoi, cand deodata inca un urlet. Vai de mine, dar asta ce-a mai fost?, intreaba batranica. - A, o nimica toata, gaurim capul cuiva ca sa-i montam aura. Batranica dand din cap in semn de dezaprobare spune: - Eu nu pot sa fac asta, ma duc jos in Iad. - Vai, dar nu puteti face asa ceva, veti fi sodomizata si violata. La care batranica raspunde: Sigur, dar macar am deja gaurile facute

Ultima editare efectuata de catre VartuAlex in Mar Sept 30, 2008 2:01 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
VartuAlex
Member
Member

MesajSubiect: Re: Fun>>>Bancuri   Mar Sept 30, 2008 1:57 pm

Doua bufnite stau pe o creanga
Una:
- Buhuhu
Cealalta:
- Da' buhuhu la m**a, ca m-ai speriat.

Next

========================
Un tip ramane fara bani si-i vine o idee geniala sa faca bani ! Scrie pe usa locuintei sale cu litere mari : In pat : 100$ Pe canapea 50$ Pe podea 25$ . O batranica, trece prin fata locuintei, citeste anuntul , se cauta de bani si intra.. Tanarul incepe sa numere: fix 100$ ! Si Intreaba usor jenat: In pat , nu-i asa ? Batranica raspunde : Nu fi naiv: De 4 ori pe podea !
Sus In jos
AsgarD
Member
Member

Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 26/09/2008
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: interpretare CS a unui meci de fotbal :)   Mier Oct 01, 2008 2:05 pm

Rezumatul meciului Italia-Romania in termeni de Counter Strike: - Buffon avea aim, dar ne asiguram cand vedem demo - Goian are ban si nu joaca cu olanda - romanii daca nu aveau lag castigau - italienii au facut rush tot meciu - robotii de Rat si Radoi au uitat ca e friendly fire'ul activat - Rat a facut teamkill si Radoi si'a dat quit - Mutu n'a plantat bomba unde trebuia
Sus In jos
vLaduTz
Forum-AdmiN
Forum-AdmiN

Numarul mesajelor : 83

MesajSubiect: Re: Fun>>>Bancuri   Lun Oct 13, 2008 9:39 pm

Serios ca-s faine..mai ales ala cu babutza in Rai lol! lol!
Sus In jos
Soby
Founder
Founder

Numarul mesajelor : 315
Data de inscriere : 21/08/2008
Varsta : 32

MesajSubiect: Re: Fun>>>Bancuri   Joi Oct 16, 2008 3:49 pm

super tari bancurile Laughing Laughing

Forum-AdmiN
Forum-AdmiN

Numarul mesajelor : 96
Data de inscriere : 12/10/2008

MesajSubiect: <^Dave^> BanC LIst   Mar Noi 04, 2008 10:35 am

Stai k va zic eo..da nu bancuri neaparat ..va zic faze facute de mn in realitate la scoala si cateva bancuri..

Deci..intr-o zi la ora de romana..intra directoru adjunct si ala principal sa vorbeasca cu diriga..Si vorbesc ei acolo..si la un moment dat zice directoru principal ceva despre o femeie care avea numele de familie: "Capra"..
Da zic io in gura mare: "Aia care sta capra??" [=))]..
Si mirarea a fost ca a ras toata clasa de s-a prapadit inclusiv directorii Smile)

Alta a fost k l-am facut pe profu de franceza sa rosteasca cuvintele:"Mi se indoaie" Smile) :-j

Hm..nici nu mai stiu ce sa zic pt k fac panarama la orice ora:)

O sa revin,dar pana atunci va zic si cateva bancuri penale:) ::

BUla vroia so **** pe masa-marea..Si vine in prima zii:Mamaie mamaie hai bre mamaia sa face secs...Mamaia raspunde:Fa-ti u ca io am ma secs..A 2 a zi la fel..A 3 a zi..hai ma bn hai sa facem secs..

Si se duc ei in pod k sa nu i vada nimeni...dar erau deasupra camerei parintilor....S pune ei pe **tai..si deodata se uita bula printr-o gaura in podea si vede pe parintii k faceau secs..SI intreaba Bula:Tataaaa ce faci?
Tatal zice: o f** pe mata..Dar Bula raspunde:Si io pe ma..ta =))

Un tantar vroia sa f*ta o vaca..si se roaga el 1 zi 2 3 de ea..A 4 a zi se pun ei sa faca secs.se duce tantaru la fundu vacii si incepe si baga la vaca[Ce o baga nush]..si deodata trage vaca o bashina..Il lipeste pe tanar pe perete..Dar tantaru zice:Ashhhh ce mi-a sarit vaca din pwla =))

Dialog:Strula si Bula[Banc sec]

Strula:BUlaaa!!!
Bula:Ba da!!!

Bancu asta e sec da am ras la el de m-am prapadit:)

Inca un banc:

La o conferinta a animalelor din padure se stanga toti in afara de iepure kre scrie pe usa unde locuieste:Pausa De SEX..A 2 a zi la fel,a 3 a la fel..Vine si a 4 a zi si intra ursu in camera iepurelui.,care statea in pat fara nici o treaba..Si intreaba ursul: Bai iepure de ce ai scris pauza de sex k vad k nu faci nimic aici..Iepurele raspunde: Pauza de sex!! Ma fwte o lene Smile)

Se da un concurs in jungla..Care se arunca de la nush ce mare inaltine castiga nevasta leului k so f*ta.....Leul statea jos k sa dea "premiu"..Si intreaba el..hai ma nu se arunca nimeni??..Deodata vede ca zboara ursu sus si ajunge jos...si da sa plece...Leul zice:Nu vrei ma so fwti pe leoaica?
Ursul raspunde: MA duc intai sal fwt pe ala kre m-a impins de sus Smile)

Si ultimu banc k ma doare mana de la atata scris Smile) :::

O blonda incaseaza 3 gloante de pistol..Si ca sa scape de ele..trebe sa
faca 3 copii..fiecare avand in el un glontz..Face blonda 2 fete si pe Bula...SI vine intr-o zi o fata:Mami mami am fost la wc am facut pipi si mi-a iesit si un glontz..Blonda ii explica si fetita pleak fericita..
In alta zi vine a 2 a fetita si ii zice la fel k prima..BLonda ii explica si pleak fericita fetita...
Vine Bula si zice:Mam mami sa vezi ce mi s-a intamplat..Da Blonda :CE ma si u ai facut pipi si ti-a iesit un glont?...Bula: Nu mami..am facut laba si l-am impuscat pe bunicu...=))))

Cam atat pentru azi..Sper k v-au placut si o sa revin:X
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Fun>>>Bancuri   

Sus In jos

Fun>>>Bancuri
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
OverDose.idle.ro :: Divertisment-
Mergi direct la: